سوالات متداول

سوالات متداول

 

 

موجی نو چیست و چطور کار می‌کند؟

موجی نو یک پلتفرم آنلاین است که سفارش تولید محتوا را برای کسب‌وکارها ساده می‌کند. با استفاده فرم سفارش محتوا می‌توانید در زمانی کوتاه، محتوای مد نظر خود را سفارش دهید و مطمئن باشید که توسط نویسنده‌ای کارآزموده و مجرب، تولید خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با روند کار موجی نو، صفحه نحوه کار موجی نو را مطالعه کنید.

 

موجی نو چه نوع محتوایی تولید می‌کند؟

موجی نو در حال حاضر، به تولید انواع محتوای متنی شامل پست وبلاگ، رپرتاژ آگهی، مقاله، توضیحات محصول و محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد. همچنین، امکان سفارش تولید محتوا انگلیسی نیز در موجی نو فراهم شده است. علاوه بر محتوای متنی، تولید محتوای صوتی نیز در موجی نو امکان‌پذیر است. با مراجعه به صفحه انواع تولید محتوا می‌توانید توضیحات بیشتری در خصوص هر کدام از انواع محتوای تولیدی موجی نو دریافت کنید.

 

نویسندگان موجی نو چه کسانی هستند؟

ما در موجی نو به منظور کسب اطمینان از سلامت و کیفیت محتوای تولیدی، تلاش کرده‌ایم تا فرایندی تخصصی را برای ارزیابی و جذب نویسندگان همکار خود طراحی و از آن تبعیت کنیم. در فرایند پذیرش متخص تولید محتوا در موجی نو، طی چندین مرحله، کیفیت علمکرد متقاضی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. افرادی که پس از طی این مسیر به جمع نویسندگان همکار ما می‌پیوندند، جملگی در حوزه‌ی تخصصی خود از کیفیتی ممتاز بهره‌مند هستند و می‌توانند متونی با کیفیتی مثال‌زدنی را نگارش کنند.

 

کیفیت تولید محتوا در موجی نو چطور است؟

تامین محتوای با کیفیت و مطابق با نیاز و انتظار مشتری، مهمترین هدف ما در موجی نو است. اگر نتوانیم محتوایی با کیفیت و کارآمد تهیه و ارائه کنیم، شانس ادامه‌ی همکاری‌مان با مشتریان کاهش می‌یابد و این، اصلا چیزی نیست که دل‌مان بخواهد! برا اینکه بتوانیم با اطمینان از کیفیت محتوای تولیدی‌مان دفاع کنیم، فرایند جذب همکاران نویسنده‌مان را تا حد ممکن سخت طراحی کرده‌ایم که بتوانیم بهترین‌های این حوزه را پیرامون خود جمع کنیم. علاوه بر آن، سیستم هوشمند کنترل متون و بکارگیری از متخصصین داخلی برای بررسی عملکرد نویسندگان موجود شده است که نرخ نارضایتی مشتریان از محتوای تولیدی به حداقل ممکن برسد. با تمام این اقدامات، اگر از محتوای تولیدی رضایت نداشته باشید، تمام هزینه‌ی آن بدون چون و چرا به شما عودت داده می‌شود.

 

چگونه از کپی نبودن محتوا و کیفیت آن اطمینان حاصل کنیم؟

یکی از خط قرمزهای موجی نو در همکاری با نویسندگان متخصص خود، پایبندی به اصالت محتوا و عدم کپی‌برداری از منابع فارسی‌ست. ما در فرایند مصاحبه و جذب نویسندگان همکار و همچنین، در تفاهم‌نامه‌ی همکاری فیمابین، به صراحت به این موضوع اشاره داشتیم و از کیفیت عملکرد همکاران نویسنده‌مان پیش از آغاز همکاری اطمینان کسب می‌کنیم. علاوه بر آن، در طور مدت همکاری و به شکل مستمر، محتوای تولیدی نویسندگان مورد ارزیابی قرار گرفته تا از سلامت عملکردشان اطمینان بیشتری بیابیم. احتمال دریافت محتوای کپی در موجی نو نزدیک به صفر است، با این‌حال، در صورتیکه در موجی نو محتوایی کپی شده دریافت کنید، عین مبلغ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد و محتوایی جایگزین به شما تقدیم می‌شود.

 

اگر از محتوای تولیدی رضایت نداشتم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر از محتوای تولید شده به هر دلیلی رضایت نداشتید، به صورت رایگان ویرایش و اصلاحات لازم روی متن صورت می‌گیرد تا اطمینان و رضایت شما کسب گردد. اما اگر به هر دلیلی محتوای تولیدی کیفیت و ویژگی‌های لازم را در بر نداشت، هزینه‌ی پرداختی شما به طور کامل حضورتان عودت داده می‌شود. در این لینک، توضیحات بیشتری در خصوص سیاست‌های موجی نو برای تامین رضایت مشتریان آمده است.

 

هزینه تولید محتوا در موجی نو چگونه محاسبه می‌شود؟

ما همواره در تلاشیم تا هزینه‌ای مقرون بصرفه، هم برای همکاران نویسنده و هم برای مشتریان‌مان پیشنهاد کنیم. برای نیل به این مقصود، از سازوکاری شفاف برای محاسبه هزینه تولید محتوا بهره می‌بریم. در موجی نو، درست به همان میزانی که باید پرداخت می‌کنید. در صفحه سفارش تولید محتوا، زمان تولید محتوا و هزینه‌ی آن به شکلی شفاف پیش از ثبت سفارش مشخص شده است.

 

رویه عودت وجه

موجی نو خود را متعهد به تامین کیفیت مورد نظر مشتریان، اصالت خدمات و حفظ منافع کاربران نویسنده و مشتری می‌داند. ما با هدف ایجاد اطمینان حداکثری برای کاربران خود، ضمانت کیفیت و اصالت را برای تمامی خدمات و سرویس‌هایمان در نظر گرفته‌ایم. در ادامه، مصادیق این ضمانت و همچنین رویه‌ی بازگرداندن وجه تشریح شده است.

 

مصادیق ضمانت کیفیت و اصالت محتوا و خدمات در موجی نو چیست؟

  • کپی محتوا: تیم محتوای موجی نو به شکل مستمر و دوره‌ای بر عملکرد کاربران نویسنده نظارت دارد و تلاش می‌کند تا از تحویل محتوای کپی و غیر اصیل جلوگیری نماید. اگر محتوای تولیدی برای شما کپی باشد، تمامی هزینه‌ی آن به حساب شما عودت داده می‌شود.
  • کیفیت محتوا: ما در بخش استانداردهای محتوا تلاش کردیم تا «محتوای موجی نوی» و کیفیت قابل ارائه را توصیف کنیم. در صورتی‌که محتوای دریافتی  با اصول تعریفی در این بخش مغایرت داشته باشد، تیم محتوا با جایگزینی نویسنده سعی بر ارتقای کیفیت محتوای شما خواهد داشت. اما در صورتی‌که محتوایی نهایی با درخواست شما و کیفیت معیار فاصله داشته باشد، امکان درخواست عودت وجه سفارش برای‌تان فراهم خواهد بود.
  • عدم تطابق با درخواست: در صورتی‌که محتوای تولیدی با توضیحات و درخواست شما همسو نباشد، تیم محتوای موجی نو پس از بررسی درخواست شما و وارسی محتوای تولیدی، تلاش می‌کند تا با جایگزین ساختن نویسنده‌ای متفاوت، محتوای مطلوب شما را فراهم کند. درصورتی‌که پس از تلاش موجی نو، کیفیت لازم و توصیف شده در بخش استانداردهای محتوا حاصل نگردد، هزینه‌ی پرداختی شما عینا به حساب‌تان عودت داده می‌شود.

در صورت پدید آمدن هریک از شرایط فوق، عودت وجه پرداختی عینا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

 

چه مواردی شامل عودت وجه نمی‌شود؟

 

  • تایید محتوا: در صورتی‌که سفارش و یا محتوا توسط مشتری تایید گردد امکان تغییر یا لغو آن سفارش  یا محتوا فراهم نبوده و طبعا امکان عودت وجه آن نیز وجود ندارد.
  • تغییر درخواست: در صورتی‌که پس از آغاز تولید محتوا درخواست تغییر آن را بدهید (شامل موضوع، گونه، اجزای محتوا و…)، امکان اعمال تغییرات ممکن نیست و طبعا لغو و عودت وجه آن نیز میسر نخواهد بود.
  • استفاده از محتوا: در صورتی‌که از محتوایی رضایت نداشته باشید و آن را در چارچوب شرایط عودت وجه بدانید، امکان استفاده از محتوا را نیز نخواهید داشت. در صورت استفاده از محتوا به هر شکلی (کلی و یا جزئی) امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.
  • عدم بررسی محتوا: در صورتی‌که از زمان تحویل محتوا به شما بیش از ۷ روز گذشته باشد، درآمد سفارش به حساب کاربر نویسنده واریز و وضعیت سفارش به «انجام شده» تغییر می‌یابد. طبعا در این شرایط امکان لغو سفارش و عودت وجه وجود ندارد.

چگونه درخواست عودت وجه خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت درخواست عودت وجه خود، از طریق پنل کاربری و بخش مالی می‌توانید روند بازگرداندن وجه را پیگیری کنید. در صفحه راهنمای درخواست عودت وجه روند این بخش را توضیح داده‌ایم. پس از تکمیل اطلاعات لازم، درخواست شما حداکثر طی ۲ روز کاری بررسی و بازگرداندن وجه انجام می‌شود.

 

مجله اینترنتی موجی نو

۱۴۰۱/۱۰/۱۱

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

افزودن لیست پخش جدید